ראש המועצה הנבחר יוני חכימי נכנס השבוע ללשכת ראש המועצה

יוני חכימי, ראש המועצה הנבחר: "אני מודה לתושבי המושבה היקרה שלנו על האמון והבחירה בי"


יוני חכימי נכנס השבוע, יום שלישי ללשכת ראש המועצה המקומית פרדס חנה כרכור מלווה בסגנו ומ"מ ראש המועצה עו"ד אייל כגן וחברי סיעת האיחוד טל דנטס, ד"ר עירית רותם ובקבלת פנים מצד תושבים רבים ועובדי המועצה.

יוני נשוי לחלי ואב ל- 4: עומר, נועם, רועי ועודד. יליד המושבה פרדס חנה - כרכור, נבחר ברוב קולות לכהן כראש המועצה המקומית פרדס חנה כרכור בשנים הבאות. יוני מחליף את ראש המועצה היוצאת הגר פרי יגור שכיהנה בחמש וחצי שנים האחרונות. את שירותו הצבאי עשה יוני בחיל האוויר, כטכנאי מטוסים, תוך כדי שרות איבד את ראייתו בעין שמאל והשתחרר כנכה צה"ל.

יוני, צבר ניסיון מקצועי וניהולי רב בסקטור הפרטי והציבורי שסייעו בידיו בדרכו הציבורית כחבר מליאה. בזמן המליאה קידם יוני נושאים שונים וחשובים שביניהם: תחומי החינוך והנוער, אוכלוסיות מיוחדות, נושאים כלכליים ועוד.

יוני חכימי, ראש המועצה המקומית פרדס חנה - כרכור: "אני מודה לתושבי המושבה היקרה שלנו על האמון והבחירה בי. עברנו מערכת בחירות סוערת ועמוסת רגשות שמצביעה בין השאר על המעורבות הרבה והאכפתית של התושבים. עתה, עלינו לחדד שוב את המשותף ואת המשימות העיקריות שעומדות לפנינו ולפעול ביחד למען המושבה ותושביה. לפנינו קדנציה עמוסה בעבודה רבה ואתגרים מגוונים. אני בטוח שהצוות שיוביל את המועצה יחד עם עובדי המועצה המסורים ידעו להתמודד טוב עם כל האתגרים. נדאג לתקן את הדרוש שיפור, נבנה עוגנים כלכליים, נחבר את התושבים לעשייה, נשמור על צביון המושבה וסטטוס קוו ביישוב, נחזק את החוסן היישובי שלנו, נחבר כדרכנו בין כל קהילות היישוב ונוביל את המועצה לעבר הישגים והצלחות.