אגף חינוך

בעלי תפקידים באגף חינוך

אוריה ירדני

מנהלת האגף

טלפון: 077-9779953

פקס: 077-9779952/0

אימייל: [email protected]

סגי לנקרי גבע

מנהלת מחלקת חינוך מיוחד

טלפון: 077-9779700

פקס: 077-9779950

אימייל: [email protected]

יעל חזיזה

מזכירת מחלקת חינוך מיוחד

טלפון: 077-9779973

פקס: 077-9779950

אימייל: [email protected]

עדי רוזנבאום שרודק

רכזת סייעות חינוך מיוחד

טלפון: 077-9779725

אימייל: [email protected]

אבי אוחיון

מנהל מדור גני ילדים

טלפון: 077-9779961

פקס: 077-9779962

אימייל: [email protected]

לימור אסולין

מזכירת מדור גני ילדים

טלפון: 077-9779963

פקס: 077-9779964

אימייל: [email protected]

ישראלה כהן

מזכירת מדור גני ילדים

טלפון: 0779779958

אימייל: [email protected]

מיכל עמר

רכזת היסעים

טלפון: 077-9779955

פקס: 077-9779956

אימייל: [email protected]

שרון שמאי

מנהלת מח' בתי ספר יסודיים

טלפון: 077-9779985

פקס: 077-9779950

אימייל: [email protected]

זהבה מנדל

מזכירת מח' בתי ספר

טלפון: 0779779953

פקס: 0779779950

אימייל: [email protected]

ג'ודי בנר

מנהלת מחלקת הנוער

אלונית פליישר

קב"ס

טלפון: 077-9779981

פקס: 077-9779982

אימייל: [email protected]

נירית אדלשטיין

קבסי"ת

טלפון: 077-9779983

פקס: 077-9779984

אימייל: [email protected]

דלית ענפי

קבסי"ת

טלפון: 077-9779987

פקס: 077-9779950

אימייל: [email protected]

ג'ורג' ביטן

מנהל היחידה לקידום נוער

טלפון: 077-9779371/3

פקס: 077-9779372

עינת מזורסקי

מנהלת היחידה לגיל הרך

ד"ר רבקה בר דוד

מנהלת שרות פסיכולוגי חינוכי

טלפון: 077-9779351

פקס: 077-9779350

אימייל: [email protected]

בטי ארביב

מזכירת השרות הפסיכולוגי חינוכי

טלפון: 077-9779353

פקס: 077-9779354/0

אימייל: [email protected]

שירה דליות יהושע

מזכירת האגף

טלפון: 077-9779953

פקס: 077-9779950

אימייל: [email protected]

שיר לי פורן צ'פניק

מזכירת מח' בתי ספר

טלפון: 077-9779986

פקס: 077-9779950

אימייל: [email protected]

שירה הר צבי

מנהלת מח' בתי ספר על יסודיים

טלפון: 077-9779984

פקס: 077-9779950

אימייל: [email protected]

אגף הנדסה

בעלי תפקידים באגף הנדסה

אדר' אריה רפפורט

מהנדס המועצה

טלפון: 077-9779903

פקס: 077-9779902

אימייל: [email protected]

חוי שטרן

מנהלת לשכת אגף הנדסה

טלפון: 077-9779903

פקס: 077-9779904/30

אימייל: [email protected]

יוסי ימיני

עוזר המהנדס ואחראי על מימוש פרויקטים

טלפון: 077-9779907

פקס: 077-9779908

אימייל: [email protected]

שירלי כהן

מנהלת קידום תכנון מפורט ותאום מול גורמי חוץ

טלפון: 077-9779915

פקס: 077-9779904

אימייל: [email protected]

תומר רצון

אחראי על אחזקה ופיתוח מבני ציבור

טלפון: 077-9779933

פקס: 04-6378548

אימייל: [email protected]

יפעת הרשלר

מנהלת מח' נכסים ורכזת  ביטוחים

טלפון: 077-9779917

פקס: 077-9779930

אימייל: [email protected]

עדי רדיע

אחראית על חיובי גובלים ופינוי פלישות למקרקעי ציבור

טלפון: 077-9779919

פקס: 077-9779930

אימייל: [email protected]

יהודה וקנין

מנהל מח' תשתיות,מטה בטיחות בדרכים ורכז ועדות תנועה

טלפון: 077-9779905

פקס: 077-9779906

אימייל: [email protected]

יפה יושעי

מזכירה מחלקת תשתיות ומטה בטיחות בדרכים

טלפון: 077-9779944

אימייל: [email protected]

טטיאנה לוי

אגרות והיטלים

טלפון: 077-9779921

פקס: 077-9779930

אימייל: [email protected]

שמעון כהן צדוק

מזכיר הארכיב

טלפון: 077-9779925

פקס: 077-9779930

אימייל: [email protected]

אגף רווחה וקהילה

בעלי תפקידים באגף רווחה וקהילה

תמי בר ששת

מנהלת האגף

טלפון: 077-9779403

פקס: 077-9779402

אימייל: [email protected]

לאה כהן

סגנית מנהלת האגף

טלפון: 077-9779433

פקס: 077-9779434

אימייל: [email protected]

זהבית פרנקו

עובדת זכאות

טלפון: 077-9779405

פקס: 04-6270319

אימייל: [email protected]

תמי אוריהייב

עובדת זכאות

טלפון: 077-9779407

פקס: 04-6270319

אימייל: [email protected]

ענת קיטלין פרסמן

מנהלת מדור גימלאים

טלפון: 04-6376440

פקס: 04-6272029

אימייל: [email protected]

אורטל אתירם

עו"ס קשישים

טלפון: 077-9779425

פקס: 04-6231274

אימייל: [email protected]

ליאת אלבז

עו"ס קשישים

טלפון: 077-9779427

פקס: 04-6231427

אימייל: [email protected]

אסתי להב

עו"ס סדרי דין

טלפון: 077-9779413

פקס: 04-6270319

אימייל: [email protected]

מיכל נחמיאס

עו"ס למניעת אלימות

טלפון: 077-9779447

פקס: 04-6270319

אימייל: [email protected]

אביה נאקי

לעו"ס התמכרויות נוער

טלפון: 077-9779441

פקס: 04-6270319

אימייל: [email protected]

אורלי גזית

עו"ס משפחה ועו"ס חוק נוער

טלפון: 077-9779435

פקס: 04-6270319

אימייל: [email protected]

סיגל ניב

עו"ס משפחה ועו"ס חוק נוער

טלפון: 077-9779437

פקס: 04-6270319

אימייל: [email protected]

עירית אופז

ראש צוות - עו"ס חוק נוער

טלפון: 077-9779411

פקס: 04-6270319

אימייל: [email protected]

דורית בלאט

עו"ס משפחה ורכזת מרכזת קשר

טלפון: 077-9779439

פקס: 04-6270319

אימייל: [email protected]

הילה שניידר

עו"ס משפחה וסדרי דין

טלפון: 077-9779423

פקס: 04-6270319

אימייל: [email protected]

יערה ריבנאי

עו"ס משפחה

טלפון: 077-9779429

פקס: 04-6270319

אימייל: [email protected]

תמר הדר

עו"ס התמכרויות ו"אל סם" ראש צוות נוער וצעירים

פקס: 04-6270319

אימייל: [email protected]

חגית אבני

עו"ס משפחה רכזת טיפול באדם עם מש"ה

טלפון: 077-9779421

פקס: 04-6270319

אימייל: [email protected]

אביחי שקדי

תחנה לטיפול משפחתי

טלפון: 077-3240697

פקס: 077-3240697

שגב בן שלום

מדור לעבודה קהילתית

טלפון: 077-9779451

פקס: 077-9779450

אימייל: [email protected]

יוסף מנשה

עבודה קהילתית

טלפון: 077-9779465

פקס: 077-9779450

דפנה כהן

עבודה קהילתית

טלפון: 077-9779463

פקס: 077-9779450

סמדר אלטמן

מנהלת מרכז הורים וילדים

טלפון: 077-9779453/7

פקס: 077-9779450

אימייל: [email protected]

ענת אור מורג

מרכז הורים וילדים

טלפון: 077-9779455

פקס: 077-9779450

אימייל: [email protected]

מלי ברקאי

עו"ס מרכז הורים ילדים

טלפון: 077-9779467

פקס: 077-9779450

אימייל: [email protected]

הילי רז וינשטיין

עו"ס שיקום האסיר

טלפון: 077-9779414

פקס: 04-6231846

אימייל: [email protected]

מיטל עומר בנסדון

עו"ס נערות

טלפון: 077-9779409

פקס: 04-6270319

חיה אלוני

עו"ס נתיבים להורות

טלפון: 077-9779415 (שלוחה: 415)

אימייל: [email protected]

מאיה נומה

עו"ס נוער וצעירים

טלפון: 077-9779449

אימייל: [email protected]

דניאל פרלמן

עו"ס נוער ורכז תכנית "יתד"

טלפון: 077-5567454

אימייל: [email protected]

לימור אקהויז

רכזת מתנדבים ויועצת מעמד האישה

טלפון: 077-9779417

אימייל: [email protected]

דוד אבנוב

מדריך התמכרויות

טלפון: 077-9779418

מרכז צעירים "כורש"

מור הובר

מנהל מרכזי הצעירים

טלפון: 077-5524074 

סלולרי: 055-663-2575

אימייל:  [email protected]  

עו"ס שחף קליין

רכזת "בשבילי"

טלפון: 053-737-0659

אימייל: [email protected]

איילת צור

רכזת השכלה וקריירה

טלפון: 077-5524074 

סלולרי: 053-737-0656

אימייל: [email protected] 

רוני רוסנק

רכזת הורים צעירים

טלפון: 0544920261

אימייל: [email protected]

קרינה פילייז

רכזת ניו מדיה

טלפון: 053-737-0657

אימייל: [email protected]

שני מלכה

רכזת חיילים משוחררים

טלפון: 0538249539

אימייל: [email protected] 

אורטל ארבל

רכזת תעסוקה ויזמות

טלפון: 0538248954

אימייל: [email protected]

לירון בנקין אשכנזי

מנהלת שלוחת בטא צעירים בפרדס

טלפון: 0587080545

אימייל: [email protected]

אגף כספים/גזברות

בעלי תפקידים באגף כספים/גזברות

רו"ח אורלי ירדן

גזברית המועצה

טלפון: 077-9779779

פקס: 077-9779766

אימייל: [email protected]

רוזה עמר

מזכירת האגף

טלפון: 077-9779779

פקס: 077-9779780/70

אימייל: [email protected]

שלומית וקנין

הנהלת חשבונות

טלפון: 077-9779823

אימייל: [email protected]

נועה מנדי

רכזת ביטוחים

טלפון: 077-9779735

פקס: 077-9779736/0

אימייל: [email protected]

אודליה לוי

ממונה על המכרזים וההכנסות מתקציבים בלתי רגילים

טלפון: 077-9779761

פקס: 077-9779762

אימייל: [email protected]

מיכל בויום סעת

אחראית קולות קוראים

פקס: 077-9779798/763

אימייל: [email protected]

לריסה רבינוביץ'

הנהלת חשבונות

טלפון: 077-9779793

פקס: 077-9779794

אימייל: [email protected]

חסיה כהן

הנהלת חשבונות

טלפון: 077-9779789

פקס: 077-9779790

אימייל: [email protected]il

יפה בן דוד

הנהלת חשבונות

טלפון: 077-9779787

פקס: 077-9779788

אימייל: [email protected]

לימור חודדני

חשבת שכר

טלפון: 077-9779821

פקס: 153-77-9779821

אימייל: [email protected]

סיון אטיאס

חשבת שכר

טלפון: 077-9779791

פקס: 153-77-9779821

אימייל: [email protected]

איריס מנה

ממונה על עריכת שומות ארנונה

טלפון: 077-9779945

פקס: 077-9779946

אימייל: [email protected]

יהודה עמר

בטיחות גני משחקים

טלפון: 077-9779753

פקס: 077-9779754

אימייל: [email protected]

סמיר באבילו

תרבות הדיור

טלפון: 077-9779771

פקס: 077-9779772/4

אימייל: [email protected]

אייל נבו

מנהל מחלקת מכרזים

טלפון: 077-9779797

אימייל: [email protected]

משה חיים זדה

מנהל מחלקת רכש

טלפון: 077-9779760

אימייל: [email protected]

אגף פיקוח ואכיפה

בעלי תפקידים באגף פיקוח ואכיפה

נועם בן יהודה

מנהל מחלקת פיקוח

טלפון: 077-9779849

אימייל: [email protected]

אולגה ואקנין

מזכירת מח' פיקוח ושיטור עירוני

טלפון: 077-99779854

אימייל: [email protected]

מבקר המועצה וממונה על פניות הציבור

בעלי תפקידים במבקר המועצה וממונה על פניות הציבור

רו"ח אלי יוספין

מבקר המועצה וממונה תלונות הציבור

טלפון: 077-9779713

פקס: 077-9779714

אימייל: [email protected]

בטחון ושרותי חרום

בעלי תפקידים בבטחון ושרותי חרום

פבל שטיין

מנהל מח' בטחון, מח' בטיחות ונגישות, קב"ט מוס"ח

טלפון: 077-9779741

פקס: 077-9779744

אימייל: [email protected]

חן קושמירק

מרכזת מל"ח / פס"ח

טלפון: 077-9779743

פקס: 077-9779744

אימייל: [email protected]

בת אל גוב

מזכירת המחלקה

טלפון: 077-9779743

פקס: 077-9779744

אימייל: [email protected]

עגי אוחיון

אחראי מקלטים

טלפון: 077-9779747

פקס: 077-9779748/50

אימייל: [email protected]

דוברות

בעלי תפקידים בדוברות

אבי ברומברג

דובר המועצה

טלפון: 077-9779717

פקס: 077-9779704/7

אימייל: [email protected]

ועדה מקומית לתכנון ובנייה

בעלי תפקידים בועדה מקומית לתכנון ובנייה

אדר' אריה רפפורט

מהנדס הועדה ומתכנן מקומי

טלפון: 077-9779903

פקס: 077-9779930

אימייל: [email protected]

פנינה מלכה דנן

מנהלת הועדה

טלפון: 077-9779933 (שלוחה 5)

פקס: 077-9779940

אימייל: [email protected]

אינג' פאינה צבליחין

מנהלת מחלקת היטלים

טלפון: 077-9779933 (שלוחה 4)

פקס: 077-9779910

אימייל: [email protected]

הדר מידן

מתכננת מקומית ובודקת תוכניות

טלפון: 077-9779933 (שלוחה 3)

פקס: 077-9779938

אימייל: [email protected]

דנה כהן

רכזת רישוי

טלפון: 077-9779935

פקס: 077-9779912

אימייל: [email protected]

אסנת עטר קראוס

רכזת רישוי

טלפון: 077-9779933

פקס: 077-9779950

אימייל: [email protected]

גיא נעים

מידען

טלפון: 077-9779912

אימייל: [email protected]

שמעון כהן

הזמנת תיקים מהארכיב

טלפון: 077-9779925

פקס: 077-9779926

אימייל: [email protected]

מוקד 106

בעלי תפקידים במוקד 106

אולגה צימרמן מכלוף עו"ד

מנהלת המוקד העירוני, מנהלת מוקד רואה

טלפון: 0779779749

אימייל: [email protected]

ציונה זאושניצר

ממלאת מקום מנהלת המוקד העירוני, מנהלת מוקד רואה

טלפון: 07799779854

אימייל: [email protected]

מחלקת תפעול המים והביוב (לא גבייה)

בעלי תפקידים במחלקת תפעול המים והביוב (לא גבייה)

תפעול ותשתיות מים וביוב - שי מרג'י

מנהל תפעול ותשתיות המים והביוב

טלפון: 077-9779927/9

פקס: 15377-9779-727

אימייל: [email protected]

תפעול ותשתיות מים וביוב - כוכי ניסימוביץ

מזכירת המחלקה

טלפון: 077-9779929/9

פקס: 15377-9779-324

אימייל: [email protected]

תפעול ותשתיות מים וביוב - לאוניד פבלוב

מהנדס מים והביוב

טלפון: 077-9779924/7

פקס: 15377-9779-324

אימייל: [email protected]

עידית ברששת

טלפון: 077-9779928

אימייל: [email protected]

בטיחות מוסדות חינוך ונגישות

בעלי תפקידים בבטיחות מוסדות חינוך ונגישות

רמי חטב

קב"ט מוס"ח

אימייל: [email protected]

שפ"ע ותברואה

בעלי תפקידים בשפ"ע ותברואה

תפעול וטכנית

בעלי תפקידים בתפעול וטכנית

גלית כהן

מזכירת מחלקת תפעול

טלפון: 077-9779873

פקס: 077-9779874

אימייל: [email protected]

רישוי עסקים

בעלי תפקידים ברישוי עסקים

זוהר אשואל

מפקח רישוי עסקים

סלולרי: 053-7375088

ליליאן נעמה טולדנו

מנהלת מחלקת רישוי עסקים

טלפון: 077-9779943

סלולרי: 0534949290 | 0527028858

פקס: 077-9779944

אימייל: [email protected]

יועץ משפטי

בעלי תפקידים ביועץ משפטי

האגף לניהול הון אנושי

בעלי תפקידים בהאגף לניהול הון אנושי

אתי דהן

מנהלת האגף לניהול הון אנושי

טלפון: 077-9779731

פקס: 077-9779832

אימייל: [email protected]

פנינה שלמה

רכזת משאבי אנוש

טלפון: 077-9779732

פקס: 077-9779832

אימייל: [email protected]

מלי כהן

רכזת מכרזים והדרכה

טלפון: 077-9779733

פקס: 077-9779832

אימייל: [email protected]

לשכת מנכ"ל

בעלי תפקידים בלשכת מנכ"ל

אבינועם ארז

מנכ"ל המועצה

טלפון: 077-9779738

אימייל: [email protected]

מלי כץ

מזכירת לשכת מנכ"ל המועצה

טלפון: 077-9779738

אימייל: [email protected]

לשכת ראש המועצה וסגניה

בעלי תפקידים בלשכת ראש המועצה וסגניה

לינוי כהן ארבל

מנהלת לשכת ראש המועצה

טלפון: 077-9779703

פקס: 077-9779704

אימייל: [email protected]

מורן מוצפי

מזכירת לשכת ראש המועצה

טלפון: 077-9779705

פקס: 077-9779706/7

אימייל: [email protected]

יואב קעטבי

ממלא מקום וסגן ראש המועצה

סלולרי: 052-5213935

אימייל: [email protected]

אפריים מעודה

סגן ראש המועצה

סלולרי: 050-5262534

אימייל: [email protected]

יעקב צדקה

סגן ראש המועצה

סלולרי: 050-8732000

אימייל: [email protected]

מחלקת תרבות אומנות וספורט

בעלי תפקידים במחלקת תרבות אומנות וספורט

אריאל תורג'מן

מנהל מחלקת תרבות אומנות וספורט

טלפון: 077-9779799

אימייל: [email protected]