תושבים יקרים,

ברוכים הבאים לאתר האינטרנט החדש של פרדס חנה כרכור.  בנינו אתר חדש עשיר בתכנים ובמידע, נגיש לכל וידידותי למשתמש.  אנו מקווים כי הוא ישרת אתכם נאמנה.

המושבה הוותיקה שלנו  מתפתחת וצומחת ואנו מונים כיום כ42,000 תושבים, בין השאר הודות להגירה חיובית מכל רחבי הארץ. משפחות רבות, צעירים, צעירות ואזרחים וותיקים בוחרים לבוא ולהצטרף לקהילה המקומית במושבה ואנו שמחים ומברכים על בואם. צמיחת הישוב והתפתחותו ניכרת הן במספר התושבים והן בסל השירותים לתושב אותו אנו נמשיך להרחיב כיאה לסל שירותים עירוני .

פרדס חנה כרכור נהנית כיום מפעילות אמנותית וקהילתית ענפה והיא הולכת ומבססת את מעמדה כמעוז תרבותי -אזורי. התברכנו באחדות קהילתית ערבות הדדית ובסובלנות חברתית. ערכים אלו באים לידי ביטוי ברוח ההתנדבות ובאחוזי ההתנדבות הגבוהים והמרשימים בישוב.

יש לנו מערכת חינוך מצוינת ובה זרמי חינוך רבים ומגוונים -חינוך דמוקרטי, אנתרופוסופי, אנתרופוסופי דתי ועוד . כל אלו מעניקים מענה הולם למגוון הצרכים החינוכיים-קהילתיים ולתפיסות העולם המתקיימים יחד בהרמוניה פה במושבה.

בימים אלו אנו שוקדים על בניית תקציב המועצה לשנת 2018 ועל גיבוש תכנית העבודה השנתית אשר תשקף את היעדים ואת החזון המובילים את דרכנו. נפעל למימוש תכנית העבודה בנחישות וביעילות. אנו נמשיך ונשקיע בקידומה של מערכת החינוך המקומית, בפרויקטים חדשים באיכות סביבה, בשיפור התחבורה והניקיון, בשמירה על לב הקהילתי באירועים ובתרבות ובמגוון ההיבטים שמתכנסים יחד ומרכיבים את חיינו.

בכוונתי להוביל את פרדס חנה כרכור כך שתעניק איכות חיים גבוהה לכם התושבים, ותהווה מקור גאווה לכולנו- בחינוך, בתרבות ובצביונה הקהילתי.

נשמור יחד על ייחודה של המושבה שלנו, על עברנו, על מרחבי הזיכרון ועל מרחבי הטבע, אך לצד זאת נחדש אותה ונתאים אותה לצרכים העכשוויים והעתידיים.

קיבלתי לידי משימה שאני מגדיר כשליחות. שליחות חברתית, ציבורית ואישית . פרדס חנה כרכור היא הבית של כולנו ואנו מגויסים כולנו אני וכל עובדי המועצה לשמור עליו ולהמשיך ולבנותו לתפארת.

חשוב לי להזכיר כי דלתי פתוחה לכולכם בכל נושא, בעיה או קושי. פרדס חנה כרכור היא לפני הכול האנשים שבה ואני פה למענכם!

 

בברכה,

 ד"ר אלדד בר כוכבא, עו"ד

ראש המועצה