פרסומת

דלג לתוכן העמוד
אפליקציה לתושב דף הפייסבוק שלנו ערוץ היוטיוב שלנו

אלדד בר כוכבא

תושבים יקרים,

בימים אלו אנו מקבלים  בברכה את שנת תשע"ז .

אני שמח על ההזדמנות לפתוח את השנה עם בשורה על ערוץ תקשורת נוסף  בישוב הניוזלטר החדש של המועצה.

הניוזלטר היישובי שלנו נועד לספק לכם מידע על אירועים מרכזיים בישוב ולשתף אתכם בתכניות עתידיות.

התכנים כוללים -אירועי תרבות ופנאי, פרויקטים לקידום תשתיות, אירועים קהילתיים והתרחשויות והתפתחויות בבתי הספר ובגנים, בפעילות מחלקת הנוער, המרכז לצעירים ועוד ועוד.

העשייה רבה והאתגרים רבים ואנו עושים מאמץ יומיומי בכדי להמשיך לקדם ולפתח את הישוב- בחינוך, תרבות, תשתיות, קהילה ורווחה.

שנת תשע"ז טומנת בחובה התחלות רבות- גינות כלבים ראשונות בישוב, שיפוץ גני משחקים בכל רחבי הישוב, השקעה משמעותית ותכניות רבות בחינוך הפורמאלי והבלתי פורמאלי תוך מתן דגש לפעילות מחלקת הנוער.

בשנה זו בית הספר האנתרופוסופי "רימון" הצטרף למערכת החינוך המקומית כמוכר ורשמי ומגמות חדשות בתיכון החקלאי ירחיבו ויעשירו את עולם התוכן של הילדים, אנו בימים אלו בונים מבנה חדש לתנועות הנוער במתחם החקלאי ומשקיעים במרכזי למידה של מחלקת הנוער בתוך התיכון החקלאי עצמו. גם השנה נמשיך במרץ לחידוש כבישים ומדרכות והסדרת מעגלי תנועה, זאת במקביל ליישומה של תכנית העבודה הרב שנתית לשדרוג מערכת המים והביוב בישוב .

חשוב לנו הקשר אתכם, לשמוע, את הטוב ואת הפחות טוב, ואנו משקיעים גם בכך.  השנה השקנו את דף הפייסבוק של המועצה וכן אפליקציה חדשה בטלפונים  הניידים, זאת בנוסף לאתר המועצה בו ניתן לפנות למוקד ולהתעדכן במידע השוטף.

אני מאחל לכם לכן ולכל עם ישראל שנה מצוינת, שנה של עשייה והישגים, של מימוש יעדים ונחת. שנת אחדות ופרגון שתתחיל בחיוך ותמשיך בחיוך ובטוב.

חג שמח!

 שלכם אלדד בר כוכבא ,
  ראש המועצה