נטע קוסובסקי תמונה לתפקיד מנהלת בית הספר החקלאי שש שנתי לשנת הלימודים תש"פ

נטע קוסובסקי מנהלת החטיבה העליונה בתיכון החקלאי 'ברנקו וייס' תמונה לתפקיד מנהלת בית הספר השש שנתי לשנת הלימודים תש"פ


 

 

נטע קוסובסקי מנהלת החטיבה העליונה בחקלאי 'ברנקו וייס' תמונה לתפקיד מנהלת בית הספר החקלאי שש שנתי לשנת הלימודים תש"פ

נטע קוסובסקי מנהלת החטיבה העליונה בתיכון החקלאי 'ברנקו וייס' תמונה לתפקיד מנהלת בית הספר השש שנתי לשנת הלימודים תש"פ. ההחלטה על מינויה התקבלה על ידי הנהלת ברנקו וייס , משרד החינוך ומועצת פרדס חנה כרכור.

קוסובסקי תחליף את ד"ר משה הרשקוביץ מנהל החקלאי 'ברנקו וייס' כיום אשר הודיע על סיום תפקידו לפני כשלושה חודשים.

לקוסובסקי ניסיון מצטבר של למעלה מ-20 שנה במערכת החינוך בתפקידי ניהול והוראה. נטע קוסובסקי מסיימת בחודשים אלו שנה שישית בתפקידה כמנהלת חטיבה עליונה בבית הספר. במסגרת תפקידה בבית הספר קוסבוסקי מלמדת לבגרות במדעים וכן את מקצוע הכלבנות.

לפני תפקידה כמנהלת החטיבה העליונה שימשה  כרכזת שכבה , מחנכת כיתה ומורה למדעים ולביולוגיה בביה"ס המשותף חוף הכרמל. עוד הובילה קוסובסקי במסגרת תפקידה כאשת חינוך בישוב ומחוצה לו- משלחות בני נוער לחו"ל וקורסי העשרה- שח"ק ירוק ורובוטיקה לנוער.

לקוסובסקי תואר שלישי בפסיכותרפיה הוליסטית, תואר שני במנהל חינוך ותואר ראשון במדעים וטכנולוגיה.

מנהלת אגף החינוך, במועצת פרדס חנה כרכור, אילנה זגול מסרה: "בחרנו  בנטע קוסובסקי כאדם הנכון להוביל את בית הספר בשנה הקרובה. ניסיונה המקצועי כישוריה והיכרותה של נטע את  המערכת היא נקודת פתיחה טובה להתמודדות מוצלחת עם האתגרים והיעדים העומדים כיום בפני בית הספר. אני מאחלת לה הצלחה רבה בתפקידה".

ניבה חסון מנכ''לית ברנקו וייס: "אני שמחה על מינויה של נטע למנהלת בית הספר. מינוי מנהלת מתוך המערכת הוא מסר והבעת אמון בנטע ובצוות כולו.  נטע ניהלה את החטיבה העליונה בשנים האחרונות בהצלחה רבה, במקצועית ובמסירות. אני בטוחה כי בית הספר בהובלתה ימשיך להוות בית חם וערכי לתלמידם ולצוות המורים, ובית חינוך המקדם את תלמידיו להישגים לימודיים, אישיים וחברתיים.

ראש המועצה, הגר פרי יגור, ציינה: "אני מברכת את נטע קוסובסקי על המינוי . בכוונתנו להקים צוות אסטרטגי בשותפות עם כלל הגורמים- ברנקו וייס, משרד החינוך הצוות החינוכי וההורים שיוביל תהליכים קצרי וארוכי טווח לקידום בית הספר-החל בהיבטים הפיזיים ותחזוקת בית הספר ועד לאקלים החברתי והלימודי.  נטע קוסובוסקי תוביל את הצוות החינוכי בתהליך זה בשנת הלימודים הקרובה. אני מאחלת לה הצלחה וסיפוק בתפקידה החדש. הצלחתה היא הצלחת התלמידים, הצלחת בית הספר והצלחתנו."

נטע קוסובסקי מסרה: "ברצוני להודות למועצה המקומית, למכון ברנקו וייס ולמשרד החינוך על בחירתי לתפקיד מנהלת קריית החינוך "החקלאי" ברנקו וייס. אני מודעת לאתגרים ולתהליכים הפדגוגיים הארגוניים בפניהם בית הספר עומד, ואני סמוכה ובטוחה כי ביחד עם צוות המורים אמשיך להוביל את בית הספר לקידום הישגים, חינוך לערכים, מצוינות אישית ומעורבות בקהילה."

IMG-20190506-WA0006