מועצת פרדס חנה כרכור ערכה טקס הנחת אבן פינה למבנה חדש לתנועת בני עקיבא

מועצת פרדס חנה כרכור ערכה טקס הנחת אבן פינה למבנה חדש לתנועת בני עקיבא


ביום חמישי, 19.9.19,  ערכה המועצה טקס הנחת אבן פינה למבנה חדש לתנועת בני עקיבא בישוב. הטקס נערך במעמד ראש המועצה, הגר פרי יגור, מזכ"ל תנועת בני עקיבא ישראל, יאיר שחל, חברי כנסת, חברי מועצה הרב יעקב מרגלית ופעילים קהילתיים. המבנה החדש מוקם ברחוב חברון בישוב והוא ישמש כסניף חדש לתנועה הוותיקה בישוב.
ראש המועצה,  הגר פרי יגור פתחה את הטקס וברכה: "זהו רגע עליו צריך לברך 'שהחיינו'  כ-15 שנה, חיכינו להנחת אבן הפינה למבנה חדש וראוי לתנועת בני עקיבא. אני גאה על כך שזכיתי להיות זו שיחד עם הנהלת המועצה, שותפי לדרך ויחד עם הנהלת תנועת בני עקיבא גוזרים את הסרט ומברכים על תחילתה של הבנייה. פעילות התנועה ענפה והיא חלק בלתי נפרד מההווי הצומח של כלל תנועות הנוער בישוב. יש פה  בישוב  היענות אדירה לפעילות פנאי ערכית ובראשה- תנועות הנוער זו גאווה גדולה עבור כולנו שצומח פה נוער שסופג ערכים ומגבש זהות מתוך יסודות תנועות הנוער ותחת כנפיהן, בהן תנועת בני עקיבא המצוינת."
עוד ברכו המכובדים שלקחו חלק בטקס בהם-מזכ"ל תנועת בני עקיבא הארצית, יאיר שחל, והרב יעקב מרגלית.
"יש לנו קהילה מגוונת, הטרוגנית, פלורליסטית, במובן מסוים אלו פניה של החברה הישראלית, אין זמן טוב מזה לבוא ולומר בקול רם וצלול- יש במושבה שלנו בית לכולם, מקום לכולם, לכל אחת מהקבוצות המרכיבות את הפסיפס הישראלי והמקומי. יש מקום לכל אחת מתנועות הנוער שמייצגות ומחנכות את הדור הצעיר שלנו, כל אחת על פי תפיסת עולמה כאשר ללא ספק ישנו מכנה משותף חזק ואיתן- אהבת הארץ, אהבת המדינה, אחדות ואחווה קהילתית. " אמרה ראש המועצה.
" תודה להנהלת המועצה לדורותיה שעמלה על תעדוף הפרויקט והוצאתו לפועל – בראשה, ראש המועצה לשעבר, חיים געש, לסגני ראש המועצה וחברי המועצה כולם, ולכל מי שהיה לו חלק גדול כקטן בתהליך החשוב." הדגישה והודתה ראש המועצה, פרי יגור, בדבריה.
בתום הברכות נגזר הסרט והעבודות להקמת המבנה החדש לתנועה הדתית-ציונית אשר חוגגת גם היא השנה 90 שנות פעילות כמו פרדס חנה יצאו לדרך. המבנה ברחוב חברון יציע סניף רחב ידיים ומפרט טכני גבוה לפעילויות תנועת הנוער.