אומרים תודה למתנדבי המושבה

יחידת ההתנדבות באגף לשירותי רווחה וקהילה בפרדס חנה כרכור ערכה לפני ראש השנה את ערב ההוקרה השנתי למתנדביה


ימים ספורים לפני ראש השנה ערכה יחידת ההתנדבות באגף לשירותי רווחה וקהילה במועצת פרדס חנה כרכור את ערב ההוקרה השנתי למתנדבי הישוב. מאות מתנדבים ובני משפחותיהם לקחו חלק בערב שנערך במרכז לאמנויות הבמה במיוחד עבורם. המתנדבים פעילים בעשרות פרויקטים שנוגעים במגוון תחומי חיים מרווחה וסיוע לפרט , חינוך, בריאות, בטחון, בריאות ועוד ועוד. הערב נערך במעמד ראש המועצה, הגר פרי יגור וחברי מועצה.
 את הערב הנחתה מנהלת יחידת ההתנדבות לימור אקהויז שגם ארגנה והפיקה את הערב במסגרת ובסיוע האגף לשירותי רווחה וקהילה. לימור אקהויז ציינה בדבריה:" המתנדבים בפרדס חנה-כרכור הם רבים ומשמעותיים מאוד בחיי הקהילה. רוח מיוחדת של נתינה חוצה מגזרים ומעמדות ומאפיינת את פרדס חנה כרכור בצורה יוצאת דופן. שמה הולך לפניה ומהווה מקור גאווה לכולנו.יחידת ההתנדבות באגף לשירותי רווחה וקהילה מפעילה בשיתוף אגפים שונים בתוך המועצה פרויקטים רבים למען תושבי המושבה ורבים מהם מופעלים גם בשיתוף פעולה הדוק עם עמותות וארגוני התנדבות שונים."
נשאה דברים במהלך הערב מנהלת האגף לשירותי רווחה וקהילה במועצה ויו"ר ארגון מנהלי הרווחה בארץ, תמי בר ששת.  בדבריה אמרה תמי בר ששת: " התברכנו בקהילה מתנדבת ופעילה. חוסנה של קהילה נמדד לפי היכולת של תושביה לפעול ולתרום. כמנהלת אגף רווחה שחולשת על תחומים רבים מלידה ועד זקנה ואמונה על כל כך הרבה פרויקטים ושירותים, המתנדבים הם חלק משמעותי מההון האנושי שמסייע ומפעיל פרויקטים רבים, ולולא המתנדבים לא יכולנו להפעיל פרויקטים ושירותים אלו."
ראש המועצה ברכה את המתנדבים בחום וציינה כי  : "התנדבות ומעורבות חברתית הם דרך- דרך לתרום לקהילה, דרך לגעת בליבם של אנשים, דרך לייצר שינוי ומעבר לכל אלו התנדבות היא דרך חיים. עשייה קהילתית היא בחירה -בחירה בסדרי עדיפויות ערכיים, זו בחירה שכרוכה במאמץ, ביוזמה בהתמדה ובאמונה עמוקה של כל אחת ואחד מכם בחזון האישי והפרטי שלו. אנו מלאי הערכה לכך- לבחירה המדהימה שעשיתם לתת ולתרום לקהילה, להשקעתכם בעשייה למען הפרט והקהילה ולתרומה ולשינוי שעשייה זו מביאה עמה."
" הערב הזה הוא בשביל  המתנדבים היקרים, הפנים היפות והאנשים העומדים מאחורי הכוח הקהילתי בפרדס חנה כרכור ואשר מהווים עוגן חברתי מרכזי  . המתנדבים שרואים ברגישות כה רבה את האחרים, בערב זה אנו כקהילה רואים אתכם ואומרים לכם בשם כלל תושבי פרדס חנה כרכור-תודה "
את החלק האמנותי סיפקה להקת 'הטרנזיסטור' במופע מרגש ומשמח.

תמונה

הגר פרי יגור

תמונה