'חפלה בחצר' עם ענק הזמר הים תיכוני טריפונס

בפסטיבל מוסיקה בלקנית, בירות מהחבית והרבה נוסטלגיה. גולת הכותרת של האירוע-מלך הזמר היווני -טריפונס על הבמה. הכניסה חופשית


ביום רביעי הקרוב, 30.10.19, רגע אחרי שהסתיימו החגים יערכו חצר השוק פרדס חנה בשיתוף מועצת פרדס חנה כרכור פסטיבל באווירה ים תיכונית שמחה-  'חפלה בחצר' .
הפסטיבל שהכניסה אליו חופשית ללא תשלום יציע למבקרים- מוסיקה חיה, דוכני אוכל, בירות מהחבית, אוזו וערק, אווירה וחוויה ים תיכונית בלב הישוב. המופע המרכזי בפסטיבל יכלול את ענק המוסיקה היוונית האהוב -טריפונס. הפסטיבל הים תיכוני 'חפלה בחצר' ייערך ביום רביעי, 30.10.19 החל מהשעה 18:00 ועד חצות.
זהו שיתוף פעולה בין חצר השוק פרדס חנה והמועצה המקומית שמטרתו להרחיב את ההיצע התרבותי בישוב ולחזק את מרכז הישוב ואת העסקים המקומיים.
גיא יצחקי יזם חצר השוק מסר: היוזמה שלנו לקיום "פסטיבל "חפלה בחצר" בחצרות השוק נולדה מתוך הרצון להביא לקהל חגיגה בלקנית אותנטית. החפלות השמחות שלנו נערכות בלב המרחב העירוני בתוך השווקים ההיסטוריים של מרכזי הישובים, הן מחיות אותם ומחזירות עטרה ליושנה. אירועי "חפלה בחצר" מבקשים לייצר דרך החיבור המוסיקלי גם חיבור חברתי בין הקהלים השונים. אנשים בגילאי ה 60-70 רוקדים לצד צעירים בשנות ה-20, חילונים ודתיים מכל העדות, וכולם מבלים במופע ים תיכוני שמלהיב את כולם. "
ראש מועצת פרדס חנה כרכור, הגר פרי יגור ציינה כי: "אנחנו שמחים וגאים על הפסטיבל החגיגי שנקיים השבוע. אירוע 'חפלה בחצר' מצטרף לסדרת אירועים שקיימנו לאורך השנה המציעים מגוון נרחב של תכנים ופעילויות משבוע הספר ועד לצעדת פרדס חנה כרכור ומופעו של אהוד בנאי, כאשר כעת נחתום את הקיץ עם מופע של אחד הזמרים הגדולים בעשורים האחרונים-טריפונס. ביקשנו לקיים בכך אירוע שמח שמבטא את הרב גוניות הקהילתית פה בישוב. "
עוד הוסיפה ראש המועצה, פרי יגור: "שיתוף הפעולה עם חצר השוק הוא תוצר של מדיניות המועצה בשנה האחרונה שבבסיסה  שתי מטרות חשובות- לחזק את העסקים המקומיים בכלל הישוב ולחדש את מרכז המושבה ולהחזיר בכך למרכז הוותיק את הילתו ואת היותו לבו הפועם של הישוב. "
 
 
טריפונס צילום רמי זרנגר