טקס עובדים מצטיינים לשנת 2021

ראש המועצה הגר פרי יגור : "זכינו בעובדים מסורים ומקצועיים שנותנים את ליבם ומרצם למען המושבה".


אריאנה אילנית אליאס, סיגלית אחדות, בועז אהרון, מנטגוש איינהו, רונן דמתי והילה שניידר הם ששת העובדים המצטיינים של המועצה המקומית פרדס חנה כרכור לשנת 2021.

המועצה המקומית פרדס חנה כרכור ערכה את טקס העובדים המצטיינים לשנת 2021 ערב ראש השנה החדשה. העובדים המצטיינים נבחרו ע"י ועדת הבחינה לעובדים המצטיינים בשל בולטות ייחודית לפועלם במהלך השנה האחרונה ובכלל:

אריאנה אילנית אליאס – סייעת גנים- אגף החינוך

אריאנה מסורה מאוד, מגלה אחריות רבה, אמינות ונאמנות למסגרת ולצוות. מגלה יוזמה ומשקיעה רבות למען הילדים. על כל זאת ועוד נבחרה אריאנה לעובדת מצטיינת לשנת 2021.

סיגלית אחדות- מזכירת אגף שפ"ע

סיגלית מבצעת את עבודתה במסירות רבה ומעבר למצופה, תוך יוזמה וייעול תהליכיםבתוך האגף, מעניקה שירות אדיב לתושבים ולספקים. על כל זאת ועוד נבחרה סיגלית לעבודת מצטיינת לשנת 2021.

בועז אהרון- מנהל ספריה נווה פרדסים- אגף החינוך

בועז בולט במתן שירות אדיב ומסור במיוחד לתושבים ולצוות העובדים ודואג כל העת לחזק ולהעצים את הקשר שבין הספרייה לקהילה  על כל זאת ועוד נבחר בועז לעובד מצטיין לשנת 2021.

מנטגוש איינהו- אחזקה וניקיון- אגף החינוך

מנטגוש מגלה אחריות רבה באופן ביצוע תפקידה ושמירה על הסדר והניקיון בבית הספר "אלונים", תמיד במאור פנים ורצון לבצע את עבודתה כהלכה. על כל זאת ועוד נבחרה מנטגוש לעובדת מצטיינת לשנת 2021.

הילה שניידר- עו"ס לענייני חוק וסדרי דין ועו"ס משפחה- אגף רווחה וקהילה

הילה בעלת יכולת התמודדת עם מצבים מאתגרים ומול קשיים מקצועיים, מחויבת לערכי העבודה הסוציאלית ומהווה מודל לאופן בו ניתן לבצע תפקידים מורכבים באופן מכבד, מקצועי ונעים. על כל זאת ועוד נבחרה הילה לעובדת מצטיינת לשנת 2021.

רונן דמתי- אחזקה – מחלקת תפעול

רונן אדם עם נתינה טוטאלית, ללא רצון לקבלת תמורה. נותן שירות מעל ומעבר למצופה. עבודתו נעשית במסירות ובלויאליות למערכת. על כל זאת ועוד נבחר רונן לעובד מצטיין לשנת 2021.

בנוסף לעובדים המצטיינים, עוד 7 עובדים קיבלו אות הערכה על מסירותם והשקעתם וביניהם:  אברהם תירם- אב בית בביה"ס שדות- אגף החינוך, קרן בל קליין- עו"ס לסדרי דין- אגף רווחה וקהילה, פנינה כהן שלמה- רכזת באגף משאבי אנוש, יהודה מורדוך- אב בית בביה"ס רבין- אגף החינוך, אורלי בוהארון- משלבת – אגף החינוך, סיגל גלי אוחנה- משלבת – אגף החינוך, וצורית ארביב- סייעת באגף החינוך.

מסורת אותות ההצטיינות והערכה לעובדים מצטיינים היא חלק מתפיסת הנהלת המועצה וועד העובדים לשיפור איכות ושירות במועצה.

הנהלת המועצה, אגף משאבי אנוש וועד העובדים רואים חשיבות רבה בעידוד המצוינות בקרב העובדים ובכך למעשה מבטאים בין השאר את ההוקרה ואת ההערכה של המועצה לעובדיה.

העובדים קיבלו את אותות ההערכה והצטיינות מראש המועצה הגר פרי יגור, מנכ"ל המועצה יוסי סילמן, יו"ר ועד העובדים יהודה וקנין וחברי הוועד גלית כהן, חיים פרץ, בטי ארביב, יהודה עמר, מנהלת אגף רווחה וקהילה תמי בר ששת, עופרה פרי נציגת ציבור ומ"מ מנהלת משאבי אנוש אפרת יורה ששימשו גם כחברי ועדת בחירת העובדים המצטיינים.

טקס עובדים מצטיינים לשנת 2021