מבצע ניקיון חגי תשרי יוצא לדרך

מועצה מקומית פרדס חנה כרכור יוצאת במבצע ניקיון לקראת חגי תשרי שבפתח. במסגרת הערכות למבצע יתוגבר כ"א של עובדי הניקיון, יתוגבר מערך פינוי הגזם, המחזור והגרוטאות, יבוצע פינוי של פסולת בניין מרחבי המועצה, פחי האשפה הביתיים ישטפו כולם, יתוגבר מערך טיאוט הכבישי


המועצה סיימה בימים אלו את היערכותה לקראת מבצע ניקיון חגי תשרי שייחל כבר מהשבוע הקרוב ועד כניסת ערב ראש השנה. במסגרת היערכות מוקדמת של אגף שפ"ע, נעשה מיפוי מקדים של צוות האגף במטרה למקד את פעולות הניקיון בצורה מיטבית ולהיערך לטיפול במפגעים מצטברים.
 
בתוך כך, יתוגברו בכ"א עובדי הניקיון, מערך פינוי הגזם והגרוטאות, יבוצע פינוי של פסולת בניין מרחבי המועצה, פחי האשפה הביתיים ישטפו כולם, יתוגבר מערך טיאוט הכבישים, יערכו ניקיונות בשטחים הציבוריים, גני המשחקים ובתי הכנסת.
 
בתוך כך, אגף שפ"ע מעדכן כי מועדי פינוי האשפה הביתית, הגזם והגרוטאות ישתנו בשל ערבי החג במהלכו, עדכון על כך יצא כבר בימים הקרובים באתר המועצה.
 
חבר המועצה ומחזיק תיק שפ"ע, יעקב צדקה, ציין השבוע ,"כחלק מהיערכות אגף שפ"ע לקראת חגי תשרי, תוגברו מספר העובדים בתחומי פינוי האשפה, המחזור והניקיון בכדי לספק מענה מקסימלי עבור התושבים. יחד עם זאת, אנו מבקשים מתושבי המושבה לשתף פעולה ולשמור על הניקיון עבור כולנו, להוציא את הגזם והגרוטאות ערב לפני יום הפינוי ובמקומות המיועדים לכך. בהזדמנות זו אני מבקש  להודות לצוות האגף והעובדים על פועלם".
 
בתוך כך, ציין אהוד קוברסקי, מנהל אגף שפ"ע  חגי תשרי הינם המועדים העמוסים בשנה בכל הנוגע לפינוי פסולת, גזם וגרוטאות. תושבים רבים בימים שלפני החג מתחדשים ומפנים מביתם חפצים ורהיטים ישנים והפסולת עלולה להיערם ברחובות ולהוות מטרד תברואתי, סביבתי וחזותי. אני פונה לתושבים להוציא גזם וגרוטאות בהתאם לימי האיסוף שמופיעים באתר המועצה, אני מבקש מתושבים שנתקלו במפגע לדווח למוקד 106 על מנת שנוכל לתת מענה מיטבי ולטפל במפגעים לפני החג, ציין קוברסקי דבריו".