חגיגות פורים בפרדס חנה כרכור

חגיגות פורים בפרדס חנה כרכור נמשכו לכל אורך השבוע האחרון בכל רחבי הישוב. בבתי הספר ובגני הילדים, במועדונים הקהילתיים, תנועות הנוער, בגינות ובבתי הכנסת


 

פורים שמח וצבעוני בפרדס חנה כרכור

 

חגיגות פורים בפרדס חנה כרכור נמשכו לכל אורך השבוע האחרון בכל רחבי הישוב. בבתי הספר ובגני הילדים, במועדונים הקהילתיים, תנועות הנוער, בגינות ובבתי הכנסת. לצד האירועים הגדולים והמרכזיים שערכו המועצה והמתנ"ס נערכו חגיגות שכונתיות ביוזמות קהילתיות וחברתיות ושמחת החג הורגשה ברחובות הישוב.

כבכל שנה האירוע המרכזי נערך במתנ"ס פרדס חנה כרכור, השנה במרכז האירוע עמד המופע "פסנתר הזמן" של אבי גרייניק ואסי ישראלוף. המופע המשעשע הביא לאולם המרכז לאמנויות הבמה מאות ילדים מחופשים והוריהם שנהנו אחר כך מיום שמש חמים ומהפעלות רבות על מדשאות המתנ"ס, הצגה ומשחקים רבים. באירוע נכח ראש המועצה, עו"ד, ד"ר, אלדד בר כוכבא שאף הצטרף ללהקת מתופפי הדרבוקות , בתיפוף עצמאי על אחת הדרבוקות. קולט ריימונד, מנהלת המתנ"ס עברה בין התחנות וההפעלות במקום מחופשת אף היא ברוח החג.

בהמשך היום התקיים הפורימון המסורתי של תנועת הצופים, אירוע רחב היקף ומושקע עליו עמלים החניכים במשך שבועות רבים טרם החג. גם השנה הפורימון בוואדי כלל תחנות הפעלה, מתקני שעשועים ודוכני מזון. המונים נהרו לוואדי לציין יחד עם תנועת הנוער הגדולה בישוב את שמחת החג הקהילתי.

גם האגף לתרבות יהודית בהובלת חבר המועצה, נחמיה מנצור קיים פעילויות פורים בספרייה בנווה פרדסים ובמתנ"ס שכללו קריאת מגילה ופעילות חווייתית לילדים ומסיבה עם ה DJ     מיקה יסוד. ואגף תרבות תורנית של הרב יעקב צדקה ערך אף הוא חגיגת פורים לציבור התושבים.

ביום שישי נחתמו אירועי פורים עם "המטמון הירוק" שנחל הצלחה רבה והביא מאות משפחות לפעילות בחיק הטבע המקומי.

ראש המועצה, אלדד בר כוכבא :" אווירת החג הורגשה בכל פינה. ילדים קטנים וגדולים ומבוגרים מחופשים ברוח יצירתית ועם הרבה צבע ושמחה. גם במועצה נערכה מסיבת פורים מגבשת לעובדים, ורבים מהם הגיעו מחופשים והציגו רעיונות משעשעים ומעניינים. חשוב לי להזכיר את "הפורימון" של תנועת הצופים שהפך לעוגן חשוב בחג ואת הנוער כעוגן קהילתי נהדר בישוב. ריבוי האירועים הוא ברכה ומעיד על הכוח הקהילתי שמניע את הישוב ושמעניק לו את גווניו הייחודיים. "

יו"ר ועדת אירועים, חברת המועצה, רינה רונן אשר שותפה לארגון חגיגת פורים במתנ"ס מסרה כי : "  חגיגות פורים סחפו את כל הישוב. ניתן מענה לכל הקהלים- לשכונות, לבני הנוער, לילדים, למשפחות. תודה למנהלת המתנ"ס, קולט ריימונד ולמנהלת התרבות במתנ"ס, ענת אלקבץ על הפקה למופת של האירוע ולכל התושבים שיזמו ופעלו לקיים אירועי פורים שמחים ומשמחים. "

קולט ריימונד מנהלת המתנ"ס ביקשה להודות לכל צוות המתנ"ס, לענת אלקבץ מנהלת התרבות "על ההשקעה הרבה כדי שבישוב התושבים יוכלו ליהנות מחגיגת פורים נהדרת ואיכותית"

חגיגות פורים בפרדס חנה כרכור

חגיגות פורים בפרדס חנה כרכור