אוריה ירדני תושבת המושבה נבחרה למנהלת אגף החינוך במועצה. אוריה תחליף את אילנה זגול שניהלה את האגף במשך 11 שנים ופורשת בימים אלו לגמלאות.

אוריה, תושבת המושבה פרדס חנה כרכור, שכונת רמז, נשואה ואם לשלושה בנים.

אוריה, בעלת היכרות מעמיקה בעולם החינוך החדשני והחינוך המיוחד. אוריה בעלת תואר שני בחוג למדיניות ומינהל בחינוך במסלול למינהל ומנהיגות בחינוך, אוניברסיטת תל אביב. בעלת תואר ראשון בחינוך מיוחד ממכללת "לווינסקי" תל אביב. בתפקידה האחרון ניהלה במשך שלוש שנים את בית הספר יסודי "ישגב" בתל אביב- יפו, לפני כן שימשה בתפקידים שונים לרבות מנהלת פדגוגית במרכז פסג"ה חיפה במשרד החינוך, מרשתת בתכניות "אזורי בחירה מבוקרת" אגף מו"פ ניסויים ויזמות במשרד החינוך, חוקרת ביחידה למעורבות חברתית של אוניברסיטת תל אביב, רכזת מחקר והערכה של תכניות יזמות טכנולוגיות ברשת "אורט" ועוד.

אחד הנושאים החשובים שתמשיך לקדם אוריה הינו הטמעת תוצרי תכנית האב האסטרטגית לחינוך שנבנתה כחלק ממדיניות ראש המועצה ובהליך שיתוף ציבור רחב שכלל הורים, תלמידים, צוותים חינוכיים ותושבי מושבה ולווה ע"י ד"ר איציק כהן, במהלך 2020. התכנית האסטרטגית באה לקבוע מדיניות ארוכת טווח, לעשור הקרוב למערכת החינוך וההוראה במושבה בהיבט הפדגוגי והתשתיות הפיזיות תוך בחינת המצב הקיים והשינויים הדמוגרפיים ביישוב.

בתוך כך, ראש המועצה הגר פרי יגור ציינה כי ניגשו למכרז למעלה מ- 20 מועמדות ומעומדים ולאחר תהליך בחינה מעמיק נבחרה אוריה פה אחד לתפקיד. שמחתי לבשר לאוריה על הבחירה בה. אוריה הרשימה מאוד בתפיסתה הפדגוגית ויכולתה המקצועיות שאני סמוכה ובטוחה כי בעזרתן תוביל קדימה את אגף החינוך במועצה ומערכת החינוך ביישוב. אני מאחלת לאוריה הצלחה רבה בתפקידה. בהזדמנות זו אני מודה לאילנה זגול על עשייתה הברוכה וקידום החינוך במושבה במשך 11 שנים.

אוריה ירדני, מנהלת אגף החינוך: "אני שמחה ונרגשת עם כניסתי לתפקיד ומודה לוועדה המקצועית על הבעת האמון שניתנה לי. יש במועצה שלנו צוות חינוכי איכותי ומחויב. אני מתחייבת להמשיך ולהצעיד את מערכת החינוך היישובית קדימה, תוך שימת דגש על מצוינות, שייכות מקומית והתייחסות מיטבית לכל תלמידה ותלמיד במערכת החינוך שלנו.

אוריה ירדני